پلیمر کده

نوشته‌ها

اجرای پروژه های لوله کشی:

اجرای پروژه های لوله کشی:

هدف اصلی شرکت پلیمرکده. تهییه ی اقلام درخواستی مشتریان. در کمترین زمان ممکن می باشد. این هدف با توجه به سابقه قریب به ۱۵ سال در امر تهییه و توزیع.  لوله و اتصالات پلی اتیلن. کاروگیت٬ پوش فیت٬ پنج لایه. پلیکا ٬ پلی پروپیلن٬ مانیسمان٬گالوانیزه
و …. به نتیجه رسیده است.

علاوه بر این امر. این شرکت در جهت خدمت به مشتریان خود اقدام به اعزام گروههای اجرایی میکند.

در امر تاسیسات. لوله کشی و لوله گذاری را نیز در دستور کار کار خود قرار داده است.

لوله گذاری:

مزیت مهم این نوع قرارداد های اجرای پروژه های لوله گذاری. لوله کشی و تاسیسات ضمانتی است که از طرف این شرکت به مشتریان داده میشود.

 

نقطه ضعف:

یکی از نقاط ضعف پیمانکاران در زمینه ی لوله کشی. و اجرای پروژه های آبیاری و کشاورزی و ساختمانی. عدم پایبندی به اجرای به موقع پروژه در زمان تعیین شده می باشد

بر همین اساس.  شرکت پلیمرکده با دادن تمامی ضمانت نامه ها به مشتریان خود. این نقطه ی ضعف اغلب لوله کشان و مجریان تاسیسات را برطرف کرده است.

 

نقطه قوت:

تیم تاسیساتی پلیمرکده.  علاوه بر تخصص در امر لوله گذاری در امر کشاورزی و آبیاری. در زمینه هایی چون فیلتراسیون٬ پمپاژ لوله های پلی اتیلن و استخر نیز. تخصص لازم و کافی را دارا می باشد.

اتصالات دست ساز:

از دیگر خدمات این مجموعه به مشتریان خود.  تولید و تحویل تصالات دست ساز می باشد. که به صورت فابریک تولید نمیشود.  این اتصالات بیشتر برای لوله های کاروگیت نولید میشود. اتصالات لوله های کاروگیت سایز ۳۱۵ به بالا اغلب به صورت دست ساز تولید می شود. در مورد لوله های پلی اتیلن نیز اتصالات فشار قوی. مخصوصا سه راه های ۴۵ درجه تولید می شود. نمونه هایی از اتصالات دست ساز تولید شده در زیر را مشاهده میفرمایید:

 

پروژه های انجام شده:

در زیر به نمونه هایی از پروژه های انجام شده. توسط تیم تاسیساتی و اجرایی پلیمرکده اشاره شده است.

اعزام نیروهای متخصص و کارامد در زمینه ی لوله کشی و تاسیسات را از وظایف خود میدانیم.

به مانند گذشته بتوانیم. سهم کوچکی در انجام پروژه های مشتران خود داشته باشیم.

 

No Comments :

دیدگاهتان را بنویسید :

* Your email address will not be published.